درباره ما

درباره HiltonRealty

شروع فعالیت

هيلتون ريلتي تاسيس سال ٢٠١٨ در استانبول مي باشد ، ما همزمان با شعبه هاي ديگرمان در تهران ، كانادا و امريكا و لندن ، با داشتن تجربه ، دانش و از همه مهم تر اشتياق شما رو در زمينه سرمايه گذاري ، خريد و فروش و مديريت دارايي هايتان و أمور مهاجرتي شما را راهنمايي و همراهي مي كنيم .

افتخار ما ٨٥ درصد مشترياتي هستن كه از توصيه مشتريان قبلي به ما مراجعه مي كنند ، مشترياني كه خريدي اسوده را با ما تجربه كرده اند .

هيلتون ريلتي با تيم متخصص فروش و تيم حقوقي عالي مشتاقانه خدماتي فراتر از انتظار مشتري أرائه داده و از صفر تا صد كنار سرمايه گذارن و مهاجران عزيز مي باشد .
ما عاشق كارمان هستيم و هدف ما در هيلتون ريلتي كسب رضايت كامل شما از انتخاب ما به عنوان مشاورتان بوده و تمام تلاشمان براي آرائه خدماتي بي نقض و كامل مي باشد .

هدف ما

رضايت شما هدف اصلی ماست

زماني كه قصد مهاجرت و سرمايه گذاري در كشوري ديگر را داريم دچار نگراني ها و سؤالات و شبهات زيادي مي شويم
به همين دليل اعتقاد ما در اين است كه يك مشاور قابل اطمينان در زمينه مهاجرتي و سرمايه گذاري يكي از إلزامات براي گرفتن تصميم درست مي باشد .

هيلتون ريلتي با هدف تحقق بخشيدن به أهداف شما در زمينه املاك و أمور مهاجرتي در بالا ترين استاندارد و كيفيت ممكن براي شما و خانواده عزيزتان مي باشد .
هيلتون ريلتي با رسيدن به بالاترين استاندارد ممكن در بازار املاك در كشور تركيه تلاش مي كند تا با خدمات كامل و بي نقص شما را در رسيدن به اهدافتان همراهي كند .

دفتر استانبول

دفتر ازمیر

گفتگو
1
تمای با واتس اپ
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟